آخرین آمار کرونا در میانه / شناسایی ۷۳ بیمار جدید و بستری ۲۳ نفر در 24 ساعت گذشته

شناسهٔ خبر: 53001 -
اخبار میانه
طی 24 ساعت گذشته ۷۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در شهرستان شناسایی شدند و در حال حاضر ۱۱۱ نفر از همشهریان در بخش‌های بیمارستان ها بستری هستند که ۲۳ نفر در شبانه روز گذشته بستری شده‌اند.

به گزارش قافلان سسی؛ شهرستان میانه بیش از دو هفته است که در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و محدودیت اعلام شده در آن همچنان در حال اجراست ولی همچنان وضعیت در آن وخیم بوده و در تازه‌ترین وضعیت اعلامی در منطقه فوق قرمز قرار گرفته است.

متاسفانه در 24 ساعت گذشته 73 بیمار جدید در این شهرستان شناسایی شده است و در حال حاضر تعداد کل بستری‌ها 111 نفر بوده که از این تعداد 23 نفر بستری جدید می‌باشند.

به جهت تعطیلی بازار و گروه‌های شغلی ۲،۳،۴ لازم است مردم فهیم میانه در راستای همکاری با اصناف و ستاد مدیریت مقابله با کرونا برای اجرای هرچه بهتر مصوبات این ستاد جهت تغییر وضعیت شهرستان، از تردد غیر ضرور در سطح شهر، تجمع در بوستان‌ها و پارک‌ها، برگزاری هرگونه اجتماع و دورهمی پرهیز نمایند.

شهرستان میانه در وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت‌های اعلام شده همچنان در حال اجرا است و از ساعت ۱۰ شب، تردد‌ها به صورت ویژه علاوه بر دوربین ها، با حضور فیزیکی پلیس راهور کنترل میشود و اگر افرادی بدون مجوز تردد کنند، مشمول جریمه خواهند شد.

دیدگاه هاپربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات