قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار میانه با حضور در شبکه بهداشت، هفته سلامت را تبریک گفت

فرماندار میانه با حضور در شبکه بهداشت، هفته سلامت را تبریک گفت
شناسهٔ خبر: 121541 -
اخبار میانه
همزمان با آغازین روز از هفته سلامت، محمدباقر هنربر معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با حضور در شبکه بهداشت و درمان و دفتر کار دکتر کامبیز دده خانی، رئیس شبکه بهداشت، هفته سلامت را به وی و تمامی تلاشگران حوزه بهداشت و سلامت شهرستان میانه تبریک گفته، با اهدای لوح از زحمات آنان قدردانی کرد.

به گزارش قافلان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه؛ همزمان با آغازین روز از هفته سلامت، محمدباقر هنربر معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با حضور در شبکه بهداشت و درمان و دفتر کار دکتر کامبیز دده خانی، رئیس شبکه بهداشت، هفته سلامت را به وی و تمامی تلاشگران حوزه بهداشت و سلامت شهرستان میانه تبریک گفته، با اهدای لوح از زحمات آنان قدردانی کرد.

فرماندار میانه در این دیدار، با اشاره به شعار این هفته با عنوان “سلامت خانواده؛ مردمی سازی سلامت” این شعار را الهام گرفته از شعار نامگذاری شده برای امسال توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حاوی پیام قابل توجه خوانده، گفت: حضور و حمایت مردم به ویژه خیرین در حوزه سلامت، سبب ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه می شود.

هنربر با قدردانی از زحمات کلیه مدافعان سلامت به ویژه پزشکان و پرستاران افزود: مدافعان سلامت در بیمارستان ها، درمانگاهها، مراکز بهداشت شهری و روستایی و کلینیک ها، سلامت و آرامش روحی و جسمی مردم را تامین می کنند که این کاری بسیار ارزشمند و محترم است.

وی با ابراز خرسندی از تعامل خوب مدیران دانشگاه علوم پزشکی تبریز با فرمانداری و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان میانه، گفت: این تعامل سازنده باعث می شود تا پیگیری ها برای رفع نواقص حوزه سلامت شهرستان نتیجه مطلوبی داشته باشد.

فرماندار میانه ادامه داد: باید پیگیری کنیم تا نواقصات و کمبودها در حوزه بهداشت و درمان شهرستان برطرف شود، چراکه مطالبه مردم میانه، دریافت خدمات در خود مراکز درمانی شهرستان است و اگر این امکانات فراهم شود، دیگر نیازی به اعزام بیمار به مراکز استان نخواهد بود.

گفتنی است در ابتدای این جلسه، رویس شبکه بهداشت، آمار و گزارشی از میزان مراجعات به اورژانس بیمارستان های شهرستان ارائه کرد.

دده خانی گفت: در فروردین ماه امسال، ۹ هزار نفر برای دریافت خدمات درمانی به اورژانس بیمارستان های خاتم الانبیا(ص) و برکت امام(ره) میانه مراجعه کرده اند و از ۶ هزار مراجعه کننده به اورژانس بیمارستان برکت، تنها ۳۲ نفر به تبریز و زنجان اعزام شده اند که عمدتا در حوزه تصادفات جاده ای بوده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات