قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

متلاشی شدن باند سارقان 25 میلیاردی در میانه

متلاشی شدن باند سارقان 25 میلیاردی در میانه
شناسهٔ خبر: 121457 -
اخبار میانه
فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از انهدام و دستگیری 2 سارق و یک مالخر سیم و کابل برق به ارزش 25 میلیارد ریال در شهرستان میانه خبر داد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از خبرگزاری فارس، علی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق و یک فقره سرقت احشام در بخش کاغذکنان شهرستان میانه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، 2 متهم را در این خصوص شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند که پس از هماهنگی قضائی، سارقان را در یکی از استان‌های همجوار دستگیر کردند.

محمدی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های فنی و تخصصی لب به اعتراف گشوده و به 11 فقره سرقت سیم و کابل برق و تعدادی احشام (گوسفند) به ارزش 25 میلیارد ریال اعتراف و مقادیری اموال نیز کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه در این راستا یک نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد،گفت: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی از شهروندان خواست، هر گونه اخبار و موضوع‌های مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات