قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دو فوتی در تصادف پژو و پراید در شهرک ولیعصر میانه

دو فوتی در تصادف پژو و پراید در شهرک ولیعصر میانه
شناسهٔ خبر: 121445 -
اخبار میانه
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از برخورد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با یک دستگاه پراید خبر داد و گفت: در اثر این حادثه متاسفانه دو نفر از سرنشینان در دم فوت و 2 نفر دیگر به شدت مجروح و به مراکز درمانی شهرستان انتقال یافتند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” حسن رفیعی ” در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در شب گذشته مبنی بر اعلام یک فقره تصادف شدید در شهرک ولیعصر ، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ به همراه عوامل راهور و یگان های امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور ماموران و عوامل امدادی در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودرو پژو با یک دستگاه پراید به شدت برخورد کرده که متاسفانه در اثر این حادثه یک نفر سرنشین زن خودرو پراید در دم فوت و ۳ نفر دیگر به شدت مجروح و به مراکز درمانی شهرستان انتقال یافتند.

پیرو گزارش تصادف فوتی پژو با پراید، متاسفانه یکی دیگر از سرنشینان خودرو پراید که مرد بوده فوت نمود و دختر ۱۱ ساله نیز قطع نخاع شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان سرعت بالای خودرو پژو و عدم کنترل بوده است، از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و از هرگونه سرعت و سبقت غیر مجاز خودداری کنند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

خبر تکمیلی: متاسفانه تعداد فوتی ها به دو نفر افزایش یافت.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات