قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پویش ملی آموزش و غربالگری دیابت و فشار خون بالا در میانه

پویش ملی آموزش و غربالگری دیابت و فشار خون بالا در میانه
شناسهٔ خبر: 121434 -
اخبار میانه
به اطلاع کلیه همشهریان گرامی می‌رساند: پویش ملی غربالگری فشار خون بالا و دیابت برای سنین بالای ۱۸ سال به صورت کاملا رایگان از ۲۰ آبان الی ۱۵ دی ماه در سطح شهرستان میانه اجرا می‌گردد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان میانه؛ به اطلاع کلیه همشهریان گرامی می‌رساند: پویش ملی غربالگری فشار خون بالا و دیابت برای سنین بالای ۱۸ سال به صورت کاملا رایگان از ۲۰ آبان الی ۱۵ دی ماه در سطح شهرستان میانه اجرا می‌گردد.

لذا عزیزان بالای ۱۸ سال می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و به صورت ناشتا جهت انجام غربالگری به مراکز سلامت مراجعه نمایند.

در صورتی که در طول ۶ ماه گذشته آزمایش قند خون انجام داده اید با در دست داشتن نتیجه آزمایش به مراکز سلامت مراجعه نمایید. مراکز سلامت شهرستان میانه عبارتند از مراکز: (معیری، ولیعصر، فایقی، مرسلی، فیاض بخش، باهنر، رجایی، امید، اندیشه، مدنی، ترک، ترکمانچای، آغکند، آچاچی و کلیه مراکز سلامت روستایی).                                      

عزیزانی که از وضعیت فشار خون و قند خون خود اطلاع دارند می‌توانند با مراجعه به سایت خود اظهاری این پویش به آدرس helth.mci.ir اقدام به ثبت نمایند.

همشهریان گرامی توجه فرمایید، در طول برگزاری پویش (از ۲۰ آبان الی ۱۵ دی ماه) صرفا آزمایش قند خون به شرطی که در برگه آزمایش توسط پزشک فقط قند خون ثبت گردد به صورت رایگان در آزمایشگاه مرکزی میانه، خیابان چمران، صورت می‌گیرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات