قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

بهره برداری از طرح تثبیت لاین شمالی بلوار شهدای زینبیه در هفته دولت

بهره برداری از طرح تثبیت لاین شمالی بلوار شهدای زینبیه در هفته دولت
شناسهٔ خبر: 121210 -
اخبار میانه
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذبایجان شرقی و مسولین شهرستان میانه آئین رسمی بهره برداری از طرح تثبیت مسیر شرق به غرب بلوار شهدای زینبیه میانه اجرا شد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه؛ با پایان یافتن عملیات مرمت و تثبیت لاین شمالی بلوار شهدای زینبیه موسوم به جاده ترانزیت در ششمین روز از هفته دولت سال ۱۴۰۲ این محور به صورت رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در آئین مراسم که با حضور نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی فرماندار ویژه شهرستان، نایب رییس شورای اسلامی شهر میانه و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد شهردار میانه با ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه مرمت و تثبیت بلوار شهدای زینبیه گفت: این پروژه با اعتبار ۳۴۰ میلیارد ریال با مشارکت شهرداری و اداره راه و شهرسازی میانه از اردیبهشت سال جاری در حال اجراست و با اتمام لاین شمالی هم اکنون در لاین جنوبی ادامه دارد.

عادل مرتضایی افزود: چهل درصد از اعتبار لازم برای اجرای طرح به مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات توسعه و بهسازی معابر شهری شهرداری میانه برای مشارکت در این پروژه هزینه می شود.

شهردار میانه با تشکر ویژه از اداره کل راه و شهرسازی استان خاطرنشان کرد: بازسازی و مرمت بلوار شهدای زینبیه که بخشی از مسیر ترانزیتی محور شمالغرب کشور است و عموماً خودروهای سنگین با بارهای غیر متعارف از این محور تردد می کنند کاری بزرگ و مطالبه عموم مردم شریف میانه و رانندگان عبوری بود که با همکاری اداره راه و شهرسازی و شهرداری میانه و حمایت و همراهی مسولین استانی و مدیران شهرستانی محقق شد و به وضعیت نابسامان این محور خاتمه داد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات