قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پیش ثبت نام ۱۲۴نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه

پیش ثبت نام ۱۲۴نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه
شناسهٔ خبر: 120989 -
اخبار میانه
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه میانه از پیش ثبت نام ۱۲۴نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان میانه خبر داد.فرید قشلاقی با بیان این خبر افزود: از این تعداد، ۱۱۳ نفر آقا و ۱۱ نفر خانم هستند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه؛ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه میانه از پیش ثبت نام ۱۲۴نفر برای نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان میانه خبر داد.فرید قشلاقی با بیان این خبر افزود: از این تعداد، ۱۱۳ نفر آقا و ۱۱ نفر خانم هستند.

وی در خصوص تحصیلات ثبت نام کنندگان نیز گفت: ۱۷ نفر با مدرک تحصیلی دکترا، ۹۶ نفر با مدرک کارشناسی ارشد، ۹ نفر کارشناسی، ۱ نفر با تحصیلات حوزوی و یک نفر کاردانی پیش ثبت نام خود را انجام داده اند.

قشلاقی همچنین با بیان اینکه از محدوده سنی ۳۰ تا ۷۰ سال ثبت نام کننده وجود دارد، بیشترین ثبت نام کننده در این مرحله را مربوط به بازه سنی ۵۰ الی ۵۵ سال عنوان کرد.

معاون سیاسی فرماندار، گفت: ۲۰ درصد از پیش ثبت نامی ها را ایثارگران تشکیل داده و در مهلت یک هفته ای برای پیش ثبت نام، کمترین ثبت نام کننده در روز دوم با ۱۰ نفر و بیشترین ثبت نامی در روز آخر با ۳۳ نفر بوده است.

وی اضافه کرد : ثبت نام قطعی داوطلبی نمایندگی مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر به مدت هفت روز انجام خواهد شد.انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات