قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه معرفی شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه معرفی شد
شناسهٔ خبر: 120988 -
اخبار میانه
رضا جعفری بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه معرفی و از زحمات سید حسین حسینی در مدت تصدی این ریاست این اداره قدردانی شد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه؛ طی جلسه ای در حضور فرید قشلاقی معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان میانه، رضا جعفری بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه معرفی و از زحمات سید حسین حسینی در مدت تصدی این ریاست این اداره قدردانی شد.

معاون سیاسی فرماندار با اشاره به اینکه شهرستان میانه قطب ورزش استان محسوب می شود، انتظارات خود را از سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان بیان کرد.

احیای ورزشهای تیمی، رفع نواقص و کاستی ها، تقویت نقاط قوت در جت بازگرداندن میانه به نقطه اوج ورزشی در گذشته، توجه ویژه به ورزش روستاها، تعامل سازنده با همه دستگاههای شهرستان، تلاش برای جذب اعتبارات استانی، ایجاد امکانات و فضای ورزشی جدید، شناسایی افراد مستعد، تقویت و انسجام هیئت های ورزشی، تکریم پیشکسوتان ورزش میانه بعنوان سرمایه های ورزش شهرستان و همچنین پرهیز از حواشی، مهمترین مواردی بود که فرید قشلاقی آنها را خواستار و به سرپرست جدید متذکر شد.

گفتنی است رضا جعفری، پیشتر بمدت ۳ سال ریاست اداره ورزش و جوانان میانه را عهده دار بوده و معاون اداره ورزش بستان آباد به مدت ۳ سال، و معاون اداره ورزش میانه بمدت ۱۲ سال، مهمترین سوابق او بوده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات