قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

با هماهنگی فرماندار ویژه میانه با مدیرعامل ماشین سازی تبریز؛

بازدید جمعی از نخبگان و جوانان صنعتگر میانه از کارخانه ماشین سازی

بازدید جمعی از نخبگان و جوانان صنعتگر میانه از کارخانه ماشین سازی
شناسهٔ خبر: 120654 -
اخبار میانه
باهماهنگی مسعود سعادتی، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با یعقوبی بقا مدیر عامل شرکت ماشین سازی تبریز، جمعی از نخبگان و جوانان صنعتگر میانه ای که دارای کارگاههای صنعتی کوچک هستند، از کارخانه ماشین سازی تبریز بازدید کردند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه؛ بازدیدکنندگان از خط تولید دستگاه های یونیورسال ، PLC، وCNC  که توسط این شرکت تولید شدند دیدن کرده، در جریان روند تولید برخط و شبکه ای در این کارخانه قرار گرفتند و از سوی مهندسین و کارشناسان مهندسی، توضیحات و راهنمایی های لازم ارائه شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در جلسه ای که در حاشیه این بازدید تشکیل شد، با تاکید بر لزوم بسترسازی برای جوانان و نخبگان در حوزه صنعت برای توانمندسازی و راه اندازی کارگاههای صنعتی و پیاده سازی ایده های خلاقانه خود، گفت: زمینه در شهرستان میانه برای حمایت از کارآفرینان با حمایت های، فنی، مادی و معنوی از جوانان نخبه در قالب دانش بنیان و ارائه تسهیلات دولتی فراهم است.

مسعود سعادتی همچنین از مدیرعامل ماشین سازی تبریز به سبب فراهم نمودن زمینه حضور و بازدید نخبگان و جوانان میانه ای از این کارخانه قدردانی کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات