قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

بمناسبت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی؛

دیدار روسای تامین اجتماعی، بهزیستی و کلینیک تامین اجتماعی با فرماندار

دیدار روسای تامین اجتماعی، بهزیستی و کلینیک تامین اجتماعی با فرماندار
شناسهٔ خبر: 120599 -
اخبار میانه
همزمان با روز بهزیستی و تامین اجتماعی، روسای ادارات بهزیستی، تامین اجتماعی و پلی کلینیک تامین اجتماعی بهمراه جمعی از کارکنان و کارشناسان در دفتر فرماندار حضور یافته و با مسعود سعادتی دیدار و گزارشی از عملکرد و فعالیت های حوزه کاری خود را ارائه کردند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری میانه؛ همزمان با روز بهزیستی و تامین اجتماعی، روسای ادارات بهزیستی، تامین اجتماعی و پلی کلینیک تامین اجتماعی بهمراه جمعی از کارکنان و کارشناسان در دفتر فرماندار حضور یافته و با مسعود سعادتی دیدار و گزارشی از عملکرد و فعالیت های حوزه کاری خود را ارائه کردند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در این جلسه با تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی، مبنای عدالت محوری در جوامع دنیا را بر اساس سیستم تامین اجتماعی و خدمات دهی به جامعه هدف عنوان کرده، گفت: بهزیستی و تامین اجتمعی، رفتار های مسئولانه حاکمیت در قبال افراد شامل حمایت است و با وجود اینکه خوشبختانه کشورمان از این حیث در جایگاه مطلوبی قرار دارد، لازم است روز به روز سمت ارتقای خدمات و کاهش مشکلات در این حوزه گام برداشته شود.

سعادتی با اشاره به موضوع خدمت دندانپزشکی در پلی کلینیک تامین اجتماعی و سطح خدمات این مرکز به مراجعین، نبود اطلاع رسانی و شفاف سازی به اقشار را دلیل برخی ابهامات و سوالات در ذهن مردم خوانده، از رئیس این پلیکینیک خواست تا با اطلاع رسانی لازم، اذهان عمومی را روشن کند تا جامعه هدف از سطح انتظارات و میزان خدمات مرکز آگاهی پیدا کند.

وی با اشاره به افزایش تعداد افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در شهرستان، احداث کلینیک جدید تامین اجتماعی در میانه را ضروری خوانده، افزود: در حال بررسی و رایزنی هستیم تا با امکانات موجود شهرستان، تامین زمین صورت پذیرد و شاهد احداث و راه اندازی کلینیک جدید تامین اجتماعی باشیم.

فرماندار میانه همجنین با بیان اینکه اداره بهزیستی با مجموعه های حمایتی تحت نظر این اداره، خدمات ارزشمندی را به معلولین، سالمندان، ایتام و …. ارائه می دهد، از زحمات کارکنان بهزیستی و مراکز زیرمجموعه انها قدردانی کرد.

گفتنی است بیست و پنجم تیر هر سال به عنوان روز بهزیستی و تأمین اجتماعی نام‌گذاری شده است.

دیدگاه ها




پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات