قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

همزمان با روز ملی شهرداری ها؛

بوستان سرو شهرک ولی عصر(عج) میانه به بهره برداری رسید

بوستان سرو شهرک ولی عصر(عج) میانه به بهره برداری رسید
شناسهٔ خبر: 120495 -
اخبار میانه
مراسم افتتاح بوستان سرو با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از اهالی محله خیابان بازار شهرک ولیعصر عج برگزار شد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه، مراسم افتتاح بوستان سرو با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و جمعی از اهالی محله خیابان بازار شهرک ولیعصر عج برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در این مراسم گفت: توزیع عادلانه امکانات توجه به مناطق کم برخوردار از اهداف بنیادین توسعه شهرهاست.

مسعود سعادتی تاکید کرد: احداث این بوستان تاثیر بسیار تعیین کننده ای در تغییر سیمای این منطقه و رفاه و آسایش ساکنین محله دارد و این امیدوارم نظیر این اقدامات در تمامی محلات محروم و کم برخوردار شهر تداوم یابد.

وی افزود: صرفنظر از حجم و ارزش ریالی محدود پروژه، نفس عمل که توجه به محلات حاشیه ای و تامین نیازهای زیست محیطی ساکنین است بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

شهردار میانه نیز بر رویکرد محله محور در توسعه امکانات رفاهی تاکید کرد و گفت: بوستان سرو در راستای رهنمودهای اساسی رهبر معظم انقلاب و سیاستگذاری های اصولی نظام که بر توزیع متناسب امکانات و تسهیلات زندگی و ایجاد فضای نشاط و سلامتی برای آحاد جامعه تاکید دارد صورت گرفته است.

شهردار افزود: بوستان سرو در زمینی به مساحت تقریبی یک هزار متر مربع و با صرف اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال طی سال جاری احداث و به بهره برداری رسیده است.

مرتضایی با تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان واحدهای اجرایی و عملیاتی شهرداری که در احداث بوستان سرو مشارکت داشتند گفت: حمایت جدی و بی دریغ اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همراهی و همگامی مسولان شهرستان و استان مهمترین مولفه پیشبرد اهداف و برنامه های مدیریت شهری و توسعه و آبادانی شهر می باشد و از این بابت از همه عزیزانی که خادمان مردم در شهرداری را مورد لطف و محبت خود قرار داده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

گفتنی است بوستان سرو، در زمینی به مساحت هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان خریداری و احداث شده است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات