اسماعیلی:

وزارت بهداشت تجهیزات پزشکی کافی به بیمارستان های میانه اختصاص دهد

شناسهٔ خبر: 108205 -
اخبار میانه
نماینده مردم میانه در مجلس گفت: وزارت بهداشت تجهیزات پزشکی کافی به بیمارستان های میانه اختصاص دهد تا اینکه بیماران از تردد به مراکز درمانی مرکز استان برای معالجه خودداری کنند.

مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد وزارت بهداشت گفت: با توجه به اینکه شهرستان میانه بزرگترین شهرستان شمالغرب کشور است لذا از طرفی هم دسترسی به مرکز استان مشکل ساز است و تردد بیماران به مراکز درمانی مرکز استان خطرآفرین است بنابراین تاکید کردیم که باید تجهیزات بیمارستان های میانه مناسب باشند.

وی افزود:  تجهیزات در بیمارستان های میانه کافی نیست که باید این موضوع مرتفع شود تا اینکه بیماران برای معالجه به مراکز استان مراجعه نکنند و انتظار می رود امکانات این دو بیمارستان را تامین کنند.

نماینده مردم میانه در مجلس اظهار کرد: تلاش هایی هم در این مدت انجام گرفت و البته امکاناتی نیز برای بیمارستان ها اخذ گردید اما باید در حد انتظار باشند لذا دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان وزارت بهداشت در جهت رفع کمبودهای حوزه بهداشت درمان گام های اساسی بردارند.

این نماینده مردم در مجلس گفت: با تلاش های صورت گرفته چندین مرکز جامع سلامت و خانه بهداشت احداث شد و همچنین امکانات و تجهیزات نیز برای این مراکز اخذ و تحویل داده شد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات