قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

بیانیه روابط عمومی هیأت بدنسازی آذربایجان شرقی؛

انتخابات هیأت بدنسازی در آذربایجان شرقی ابطال نشده است

انتخابات هیأت بدنسازی در آذربایجان شرقی ابطال نشده است
شناسهٔ خبر: 121336 -
اخبار استان
تبریز- در پی انتشار خبری مبنی بر اعتراض به انتخابات هیأت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی و رسیدگی به آن‌، روابط عمومی این هیأت با صدور اطلاعیه‌ای این خبر را تکذیب و توضیحاتی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: لغو و یا ابطال انتخابات یک فرآیند قانونی است و مطالبی که در رسانه‌ها در این رابطه مطرح می‌شود در حد گمانه زنی بوده و در حال حاضر هیچ تصمیمی جهت ابطال انتخابات هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان از سوی فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش و جوانان وجود اتخاذ نشده است.

بر این اساس هیأت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی برنامه‌های تعیین شده از سوی فدراسیون بدنسازی و اداره کل ورزش و جوانان استان را پیش برده و فعالیت خود را با صورت مستمر ادامه می‌دهد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی از طریق منابع رسمی و فضای مجازی مرتبط با اداره کل ورزش و جوانان به مردم آگاه و ورزش دوست استان اطلاع رسانی می‌شود.

گفتنی است مقصود نبیل پور در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۱ در حضور عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع با کسب ۲۱ رأی از مجموع ٢٩ رأی به عنوان رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی انتخاب شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات