قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار تبریز عنوان کرد؛

بهره مندی از ظرفیت های مردمی در برپایی مراسم اربعین

بهره مندی از ظرفیت های مردمی در برپایی مراسم اربعین
شناسهٔ خبر: 121051 -
اخبار استان
تبریز-فرماندار تبریز ضمن تقدیر از شهردار تبریز در خصوص اجرای مصوبات ستاد مرکزی اربعین، گفت: بهره مندی از ظرفیت های مردمی نقطه عطف در تسهیل برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، یونس فاتح امروز در یکصد و چهل و نهمین جلسه دور ششم شورای اسلامی شهر تبریز افزود: از شهردار تبریز برای راه‌اندازی سامانه خرید رایگان بلیت اتوبوس زائران اربعین ۱۴۰۲ و مدیریت اعزام به مرز تمرچین تشکر می‌کنم.

وی اظهار کرد: تخصیص ۲۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران از مبدا تبریز به مرز تمرچین و شهر نجف از اقدامات به موقع و اساسی شهردار تبریز است.

فاتح همچنین در این جلسه بر اهمیت اثربخشی مصوبات شورای اسلامی شهر تبریز برای حل مشکلات اساسی شهروندان تاکید کرد و افزود: بررسی میزان اثربخشی مصوبات شورا نیز، با هدف محرومیت زدایی به عنوان یکی از موضوعات پروژه‌های مطالعاتی مرکز پژوهش‌ها تعریف شود.

وی با تشکر از شهردار تبریز و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز برای تأمین آب شهروندان، خاطرنشان کرد: معضل امروز تبریز کمبود آب است، مشکلی که ۱۰ سال گذشته نیز پیش‌بینی شده بود و اکنون نیازمند ارائه راهکار کاربردی است.

فرماندار تبریز تصریح کرد: شهرداری اقدامات بهینه ای در خصوص صرفه جویی مصرف آب با حذف چمن‌کاری انجام داده است ولی ضرورت دارد سیاست‌های پیشگیرانه و متقنی برای جریمه کردن پیمانکاران خاطی اتخاذ شود.

فاتح عنوان کرد: توسعه فضای سبز شهری یکی از موضوعات اساسی تبریز است و با دعوت از مردم و اجرای طرح نهال کاری هفتگی به یاد شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم می‌توانیم در تحقق این امر گام برداریم.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات