قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسکو خبر داد؛

آزادسازی ۳ هکتار از اراضی زراعی و باغی در اسکو

آزادسازی ۳ هکتار از اراضی زراعی و باغی در اسکو
شناسهٔ خبر: 120783 -
اخبار استان
تبریز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسکو از آزادسازی ۳ هکتار از اراضی زراعی و باغی و اعاده به وضع سابق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل فرشبافیان در گفتگو با خبرنگاران گفت: واحد امور اراضی شهرستان اسکو در تیر ماه سالجاری با اقدام به ۷ مورد تبصره ۲ ماده ۱۰ و یک مورد ماده ۳ حفظ کاربری اراضی کشاورزی، که با تخریب این کاربری‌های غیرمجاز اراضی حدود ۳ هکتار از اراضی زراعی و باغی به وضع سابق اعاده شد و به چرخه تولید بازگشت همچنین ۴ پرونده رفع تداخل شامل پلاک‌های خورخور، فسقندیس، دیزج امیر مدار و خسرق به مساحت ۱۱ هزار و ۲۶۸ هکتار در کارگروه شهرستانی مطرح و نهایی شده و جهت طرح در کمیسیون استانی به دبیرخانه مربوطه ارجاع شد.

وی گفت: ۱۵۰ مورد صدور سند ششدانگ ارجاعی هیئت تعیین تکلیف اراضی فاقد سند رسمی، تعیین تکلیف شده و طی آن حدود ۱۸۰ هکتار از اراضی کشاورزی سند دار شدند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسکو افزود: همچنین در طی تیر ماه سالجاری عملیات دهگردشی انجام و حدود ۴۵ مورد ساخت و سازهای غیرمجاز شناسایی و تشکیل پرونده شده و جهت تعیین تکلیف به مقام قضائی ارجاع شده است.

وی افزود: در راستای تأمین امنیت غذایی این مدیریت آمادگی هر گونه اقدام قانونی جهت جلوگیری از تعرض افراد متجاسر به اراضی کشاورزی را دارد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات