قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

معاون ارتباطات مردمی استانداری آذربایجان شرقی:

حجم بالای تماس‌ها با ۱۱۱ دلیل اصلی اختلالات در این سامانه است

حجم بالای تماس‌ها با ۱۱۱ دلیل اصلی اختلالات در این سامانه است
شناسهٔ خبر: 120773 -
اخبار استان
تبریز- معاون ارتباطات مردمی استانداری آذربایجان شرقی گفت: حجم بالای تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۱ «سامد» از دلایل اصلی بروز اختلال در این سامانه است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اژدر عملی اظهار کرد: در جریان سفر دوم رئیس جمهور و هیأت دولت به آذربایجان شرقی در خردادماه گذشته، بیش از ۱۳۳ هزار نامه و تماس با ۱۱۱ وصول شد که شامل ۶۳ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۱۱ و ۷۰ هزار نامه است.

وی اضافه کرد: بیش از ۷۰ درصد نامه‌ها و تماس‌های دریافتی در مورد درخواست وام با فراوانی‌های مختلف شامل وام مسکن، تعمیرات مسکن، خرید خودرو، خود اشتغالی و درمان است.

علمی افزود: بلافاصله بعد از دریافت تماس‌ها و نامه‌ها، ۴۰۰ نفر فرآیند بررسی، ویرایش و دسته بندی را آغاز کردند اما به علت ارجاعات و بازگشت خوردن برخی نامه‌ها، فرآیند طولانی شد و روند کاری را با تأخیر مواجه کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیز ۱۰ تا ۱۵ نفر در وقت اداری پاسخگوی تماس گیرندگان با سامانه ۱۱۱ هستند اما همانطور که گفته شد ترافیک تماس گیرندگان و حجم بالای تماس‌های ورودی، موجب اختلال و بروز مشکل در سامانه شده که موضوعی طبیعی است اما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که تا به نتیجه رسیدن نامه‌های آنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی تلاش خواهیم کرد.

علمی افزود: ترافیک و حجم کاری بالاست و مردم طبق پیامک‌هایی که به آنها ارسال شده است در حال پیگیری نامه‌هایشان از طریق تماس تلفنی با ۱۱۱ هستند البته ما جلوتر از برنامه حرکت می‌کنیم و قبل از حداکثر زمان ۲ ماهه که برای جمع بندی و تهیه فهرست نامه‌های تعیین شده، آن را به تهران ارسال خواهیم کرد.

وی بیان کرد: هفته پایانی ماه جاری، اطلاعات و جمع بندی را به تهران می بریم و با حضور استاندار و مدیرکل بازرسی، فهرست نهایی درخواست وام را که قبلاً اعتبار سنجی شده اند در اختیار نهاد ریاست جمهوری قرار خواهیم داد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات