قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دبیر تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان خبرداد؛

۸۹۰ کیلومتر رکابزنی ۱۵ تیم خارجی و داخلی در تور ایران - آذربایجان

۸۹۰ کیلومتر رکابزنی ۱۵ تیم خارجی و داخلی در تور ایران - آذربایجان
شناسهٔ خبر: 120749 -
اخبار استان
تبریز-دبیر سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان گفت: دوچرخه سواران ۱۵ تیم خارجی و داخلی در این دوره از تور، مسیر ۸۹۰ کیلومتری را رکاب خواهند زد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن دهقان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این دوره از تور چهارم تا نهم شهریور ماه سالجاری در پنج مرحله و در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار می‌شود و حضور ۱۲ تیم خارجی و سه تیم داخلی در این رقابت‌ها پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از تور به دلیل همزمانی با بازی‌های آسیایی چند ماه زودتر از دوره‌های قبل برگزار می‌شود، از این رو تیم‌های بیشتری برای آماده سازی نسبت به حضور در تور ابراز تمایل کرده بودند بر این اساس پیش بینی می‌شود تور سی و ششم یکی از با کیفیت ترین تورهای چند سال اخیر از نظر کمی و کیفی باشد.

دبیر سی و ششمین دوره تور در مورد تیم‌ها و مهمانان خارجی این تور اظهار کرد: حضور تیم‌های اروپایی و آفریقایی می‌تواند جذابیت این تور را چند برابر کند که در همین زمینه مهمانانی همچون رئیس کنفدراسیون آسیا با هیأت همراه، دبیرکل کنفدراسیون آسیا، رؤسای فدراسیون کشورهای قزاقستان و ترکیه و مسئولین برگزاری از سایر کشور در این رویداد به تبریز سفر خواهند کرد.

دهقان گفت: کاروان تور شامل ۳۸۰ نفر خواهد بود که از این تعداد ۱۸۰ ورزشکار و ۲۰۰ نفر کادر فنی و اجرایی خواهد بود ضمن اینکه هماهنگی‌های کاملی با استان‌های آذربایجان غربی و اردبیل انجام گرفته و همکاری خوب این ۲ استان موجب شده است اقدامات مؤثری انجام شود.

وی ادامه داد: ساختار و بدنه تور از ۱۱ کمیته تخصصی تشکیل یافته است که اعضای ستاد برگزاری به طور تخصصی و فنی برای برگزاری شایسته این رقابت‌ها تلاش می‌کنند.

وی ابراز امیدواری کرد: سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با همکاری تمام عوامل برگزار کننده در کمال امنیت و به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات