قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی:

فرقه ها به دنبال تغییر هویت در جوامع اسلامی هستند

فرقه ها به دنبال تغییر هویت در جوامع اسلامی هستند
شناسهٔ خبر: 120621 -
اخبار استان
تبریز- مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فرقه ها به دنبال تغییر هویت درجوامع اسلامی هستند، گفت: استحاله فرهنگی و دینی جوامع اسلامی ازاهداف نظام سلطه در فرقه سازی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی سیفایی شامگاه شنبه در همایش نقد بهائیت در دانشگاه پیام نور تبریز که به همت مرکز مشاوره معنوی تبریز ترتیب داده شده بود، با اشاره به موضوع فرقه سازی و حمایت نظام سلطه از این جریانات گفت: در این میان فرقه بهائیت با داشتن انحرافات و بدعت‌های فراوان سعی دارد خود را به عنوان یک دین معرفی کند اما در واقع یک تشکیلات سیاسی در خدمت استعمار و نظام سلطه است.

وی ضمن برشمردن مخاطرات فرقه‌ها خاطر نشان شد: این جریان‌های منحرف با ایجاد مباحث غلط که عموماً در پشت نقابی از الفاظ فریبنده قرار دارد، به دنبال تغییر هویت در امت اسلامی، مشغول سازی و استحاله فرهنگی و دینی آنها هستند.

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: فرقه سازی ابزاری است که استکبار با هدف مشغول سازی و هویت زدایی و ایجاد اختلاف در امت اسلامی از آن حمایت و پشتیبانی می‌کند و فرقه ضاله بهائیت از مهمترین جریان‌های انحرافی در خدمت نظام سلطه است.

گفتنی است همایش علمی بهائیت بازیچه استعمار با هدف آشنایی اصحاب فکر و اندیشه از فعالیت فرقه‌ها و جریانات مختلف، در دانشگاه پیام نور تبریز برگزار شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات