قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیر اجرایی تراکتور:

حضور VAR یک شوخی است/دنبال قهرمانی هستیم

حضور VAR یک شوخی است/دنبال قهرمانی هستیم
شناسهٔ خبر: 120519 -
اخبار استان
مدیر اجرایی تراکتور گفت: اینکه VAR امسال می‌آید یک شوخی است. این کار یک پروسه زمانی طولانی می‌خواهد و حداقل ۶ تا ۹ ماه باید داوران را آموزش داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا کرمانشاهی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال گفت: چند نفری که در کنار من نشسته بودند اذعان داشتند با قرعه سختی روبرو هستیم اما من چنین نظری ندارم، چون ما باید با همه تیم‌ها بازی کنیم. هفته اول با سپاهان و هفته دوم با پرسپولیس بازی داریم. به هر حال باید با این تیم‌ها روبرو می‌شدیم و چه خوب که در هفته‌های اول با این تیم‌ها روبرو می‌شویم.

مدیر اجرایی تراکتور درباره نقل و انتقالات این باشگاه افزود: عملکرد تیم در نقل و انتقالات خوب بود، اما تمام تیم‌های مدعی بازیکنان خیلی خوبی گرفتند. نباید با کلماتی همچون «کهکشانی» بار سنگینی روی دوش ما قرار گیرد. هدف ما قهرمانی است. با نهایت احترام برای حریفان باید بگویم که تا لحظه آخر جز مدعیان خواهیم بود و از هفته اول هم کار را محکم آغاز خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال تراکتور درباره حضور داوران در پست‌های اجرایی باشگاه‌ها تاکید کرد: چه ایرادی دارد تمام تیم‌ها از داوران سابق در باشگاه‌های خود استفاده کنند؟ داوران بزرگی خارج از گود نشسته‌اند و بازنشسته شده‌اند. اینکه VAR امسال می‌آید یک شوخی است. این کار یک پروسه زمانی طولانی می‌خواهد و حداقل ۶ تا ۹ ماه باید داوران را آموزش داد.

کرمانشاهی درباره مصدومیت شرایط شجاع خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: او بازیکن بزرگ و یکی از خریدهای خوب تراکتور است. خلیل زاده مصدومیت بسیار کوچکی دارد که مرتفع شده و الان هم به اردوی تیم اضافه شده و مشغول تمرین است.

وی درباره تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیا به استفاده از VAR در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: اگر داوران دوره VAR را ندیده باشند، نمی‌توانند در مسابقات آسیایی قضاوت کنند. دوستان قول داده‌اند. امیدوارم بتوانند به وعده خود عمل کنند. فکر نمی‌کنم امسال تراکتور را بخاطر نداشتن VAR محروم کنند، اما در سال‌های بعد این اتفاق رخ خواهد داد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات