قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

تساوی پرگل تراکتور در نخستین دیدار تدارکاتی اردوی ترکیه

تساوی پرگل تراکتور در نخستین دیدار تدارکاتی اردوی ترکیه
شناسهٔ خبر: 120493 -
اخبار استان
تیم فوتبال تراکتور تبریز که در اردوی آماده سازی ترکیه به سر می برد در نخستین دیدار خود به تساوی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین بازی تدارکاتی شاگردان پاکو خمز در اردوی ترکیه عصر امروز - جمعه ۱۶ تیرماه - مقابل اورنبورگ در کمپ باشگاه فنرباغچه برگزار شد و دو تیم به تساوی 3 به 3 رسیدند.

تراکتور در همان دقایق ابتدایی بازی دو گل از حریفش دریافت کرد؛ اما شاگردان خمز خیلی زود از شوک این گل‌ها خارج شده و رفته رفته نبض بازی را در دست گرفتند. تراکتوری‌ها که در چندین صحنه روی دروازه اورنبورگ خطرساز ظاهر شده بودند، توسط گوستاوو به گل نخست دست یافتند.

در ادامه، اورنبورگ بازهم روی اشتباه فردی بازیکنان تراکتور به گل رسید. شاگردان خمز پس از دریافت گل سوم، بازهم به بازی مالکانه و تهاجمی ادامه دادند. تراکتوری‌ها خیلی زود مزد تلاش‌های‌شان را گرفتند و توسط گوستاوو به دو گل دیگر دست یافتند تا یکی از سریع‌ترین هت تریک‌های تاریخ تراکتور رقم بخورد.

خمز با انجام چند تعویض در بین دو نیمه، روند خوب تیمش را در نیمه دوم هم حفظ کرد و اگر بازیکنان تیم دقت کافی را داشتند، تراکتور می‌توانست به گل‌های بعدی هم دست یابد.

با وجود تغییرات گسترده در ترکیب تیم نسبت به فصل گذشته، شاگردان خمز با هماهنگی مطلوبی در این دیدار حاضر شدند و از نظر درصد مالکیت توپ و شوت به دروازه عملکرد بهتری نسبت به رقیبشان داشتند.

خمز در این بازی تدارکاتی تمامی نفراتش را محک زد و در پایان نیز با لبخند رضایت از تلاش شاگردانش قدردانی کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات