قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار شهرستان تبریز:

مجتمع‌های نان در تبریز راه‌اندازی می‌شود

مجتمع‌های نان در تبریز راه‌اندازی می‌شود
شناسهٔ خبر: 120303 -
اخبار استان
تبریز- فرماندار تبریز از راه اندازی مجتمع های نان در این شهر خبر داد و گفت: آماده پیگیری جدی و حل برخی موانع موجود در رابطه با مجتمع های نان و بازارچه های محلی شهرداری تبریز هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، یونس فاتح روز یکشنبه با حضور در سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز اظهار کرد: ایجاد مجتمع‌های تولید نان میزان پخت را افزایش می‌دهد و راهکاری برای کاهش صف‌های طولانی نان است.

وی یکی از برنامه‌های اولویت دار فرمانداری را کیفیت بخشی به نان و ارتقای وضعیت تولید نان عنوان کرد و گفت: راه اندازی این مجتمع‌ها برای سهولت و راحتی مردم در دسترسی به نان‌های تولیدی است.

فاتح افزود: برای این منظور از صنف نانوایی حمایت ویژه می‌شود و روند ارائه مجوزهای دریافتی از سوی سازمان‌های مربوطه نیز آسان سازی می‌شود.

وی همچنین با تاکید بر لزوم تسهیل در هماهنگی‌های بین ارگانی، در به ثمر رساندن پروژه‌های خدمت رسان برای حل برخی موانع موجود در رابطه با مجتمع‌های نان و بازارچه‌های محلی شهرداری تبریز اعلام آمادگی کرد.

مهدی کیانی، سرپرست سازمان میادین شهرداری تبریز نیز در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌های سازمان، گزارش آخرین اقدامات و همچنین پیش نیازهای ضروری برای ایجاد مجتمع‌های نان در راستای کمک به حل مشکل نان در تبریز را ارائه کرد.

از ۶ هزار و ۳۰۰ واحد نانوایی یارانه‌ای فعال در آذربایجان شرقی ۲ هزار و ۳۰۰ واحد نانوایی در شهرستان تبریز به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات