قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی:

اعضای باند سارقان زورگیر در تبریز دستگیر شدند

اعضای باند سارقان زورگیر در تبریز دستگیر شدند
شناسهٔ خبر: 120298 -
اخبار استان
تبریز-رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: اعضای باند سارقان زورگیر منزل که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت وجوه نقد، لوازم خانگی و مدارک می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدتقی سلطانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی وصول گزارش وقوع سرقت به روش زورگیری در یکی از مناطق شهر تبریز به لحاظ حساسیت موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی اظهار کرد: کارآگاهان با پایش اطلاعات صحنه وقوع جرم با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق شدند هویت و محل اختفای سه نفر از سارقان را شناسایی و در عملیاتی به صورت ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری از اموال مسروقه کشف کنند.

سرهنگ سلطانی گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات صورت گرفته به سرقت با شیوه و شگرد زورگیری اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.

وی با اشاره به اینکه پلیس در تمام اوقات شبانه روز در راستای تأمین امنیت مردم تلاش می‌کند، از شهروندان خواست تا با گزارش هرگونه موارد مشکوک از طریق شماره ۱۱۰، پلیس را در تحقق این وظیفه خطیر یاری دهند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات