قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

سرپرست فرمانداری هشترود منصوب شد

سرپرست فرمانداری هشترود منصوب شد
شناسهٔ خبر: 120218 -
اخبار استان
تبریز- با حکم استاندار آذربایجان شرقی ابوالفضل پاشایی به‌عنوان سرپرست فرمانداری هشترود منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، ابوالفضل پاشایی به سمت سرپرست فرمانداری هشترود منصوب و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شد.

ابوالفضل پاشایی متولد ۱۳۵۳ در تبریز و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. وی از نیروهای باسابقه وزارت کشور است که در طول خدمت خود مراتب کارشناسی و مدیریتی را در استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز طی کرده و پیش از این به مدت ۱۶ ماه سمت فرمانداری بستان‌آباد را بر عهده داشت.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم معارفه سرپرست فرمانداری هشترود، گفت: شعار دولت مردمی باید با تلاش دولتمردان در مناطق مختلف به منصه ظهور برسد تا شاهد ایران قوی باشیم.

تراب محمدی تاکید کرد: فرمانداران باید توصیه‌های دولت و استاندار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند تا بیشتر در خدمت مردم و شهرستان خود باشند.

وی اضافه کرد: فرمانداران باید با ائمه جمعه‌، شورای تأمین و سایر ادارات هماهنگی لازم را داشته باشند و به عنوان نماینده عالی دولت حول محور وحدت در شهرستان حرکت کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فرمانداران باید امیدآفرین و صادق الوعد باشند؛ اضافه کرد: همه قول‌هایی که به مردم داده شده باید انجام گیرد و اگر وعده‌ای به سرانجام نرسیده است فرماندار باید در گزارش‌های خود نسبت به عدم انجام وعده ارائه شده، توضیحات لازم را به سمع و نظر مردم برساند.

در پایان این مراسم ابوالفضل پاشایی به عنوان فرماندار جدید هشترود معرفی و از تلاش‌های ۱۵ ماهه علیرضا توری در این سمت تجلیل شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات