قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی:

سارقان میلیاردی در تبریز دستگیر شدند

سارقان میلیاردی در تبریز دستگیر شدند
شناسهٔ خبر: 119954 -
اخبار استان
تبریز- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: با پیگیری مستمر تیم‌های تخصصی پلیس، یک میلیارد تومان اموال مسروقه از منازل کلانشهر تبریز کشف و سارقان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی محمدی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منازل در تبریز، پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های تخصصی و پیگیری مستمر سه نفر سارق را در این زمینه دستگیر کرد.

وی اظهار کرد: این سارقان در ایام تعطیلات نوروزی و مسافرت ساکنان منازل یا بی احتیاطی صاحبان اموال، اقدام به سرقت لوازم منزل و فرش و قالی از قالیشویی کرده بودند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: یک سارق غیربومی نیز که با استفاده از روش مسمومیت دارویی اقدام به سرقت از ۲ باب منزل کرده بود دستگیر و پس از اعتراف به جرم خود، تحویل مراجع قضائی شد.

سردار محمدی، با اشاره به دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در حوزه کیف قاپی و موبایل قاپی، ادامه داد: مجموع ارزش اموال سرقت شده از سوی سارقان دستگیر شده بیش از یک میلیارد تومان است.

وی با تاکید بر اینکه پلیس با تشکیل تیم‌های تخصصی در زمینه پیشگیری از وقوع تخلف و سرقت به جد مصمم است، به مردم توصیه کرد برای حفظ امنیت خود و شهروندان با پلیس همکاری بیشتری داشته و موارد مشکوک را به فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند تا پلیس نیز با اقدامات خاص این موارد را بررسی و پیگیری کند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات