قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان:

فعلا تصمیمی برای تغییر در مالکیت استقلال و پرسپولیس نداریم

فعلا تصمیمی برای تغییر در مالکیت استقلال و پرسپولیس نداریم
شناسهٔ خبر: 116419 -
اخبار استان
تبریز - معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در این برهه زمانی صلاح نیست در خصوص تغییر مالکیت باشگاه های استقلال و پرسپولیس تصمیم گیری کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، میرهادی قره سید عصر چهارشنبه در نشست معاونین و رؤسای شهرستانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به اخبار منتشر شده پیرامون تغییر مالکیت ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس افزود: با توجه به نقش نظارتی وزارت ورزش و جوانان در خصوص فعالیت‌های باشگاه‌های ورزشی تولیت امر باشگاه‌های مهم کشور، استقلال و پرسپولیس با احتمال و نظارت کامل وزارت ورزش و جوانان انجام می‌گیرد.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: در خصوص تغییر هیئت مدیره و مدیریت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس دوستان و همکاران بنده در وزارت ورزش و جوانان به صورت تخصصی بررسی می‌کنند ولی بدلیل قرار گرفتن در برهه حساس صلاح نیست در این امر تصمیم گیری کنیم چرا که هر نوع اظهار نظری در این مورد باعث عدم آرامش و ایجاد استرس و اضطراب خواهد شد لذا باید منتظر بمانیم تا مسابقات فصلی تمام بشود.

قره سید اذعان داشت: مقام عالی وزارت ورزش و جوانان با توجه به اختیارات واصله از هیئت دولت و همچنین به عنوان رئیس مجمع این ۲ باشگاه ورزشی تصمیم لازم را خواهد گرفت.

وی به دغدغه مندان و زحمت کشان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این اطمینان را داد که گام‌های اساسی برای تعالی تمامی حوزه‌های ورزشی بخصوص این ۲ باشگاه برداشته خواهد شد و به این زودی مجمعی برای تغییر در مدیریت و مالکیت باشگاه های استقلال و پرسپولیس نخواهیم داشت.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات