قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

در حضور ۶۰ هزار نفری هواداران تراکتور رقم خورد؛

پیروزی شیرین تراکتور در آخرین ایستگاه خانگی

پیروزی شیرین تراکتور در آخرین ایستگاه خانگی
شناسهٔ خبر: 116104 -
اخبار استان
تبریز - تیم تراکتور در بازی بیست و نهم خود در حضور ۶۰ هزار نفری هوادارانش تیم نساجی مازندران را یک بر صفر بدرقه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم تراکتور در آخرین بازی خانگی این فصل خود امروز جمعه از ساعت ۱۸ به مصاف تیم نساجی مازندران رفت، بازی که برای حفظ رده چهارمی جدول لیگ برتر فوتبال به کسب سه امتیاز ان نیاز دارد.

نیمه نخست این دیدار که با گرد و خاک زیادی همراه بود هر ۲ تیم تلاش‌های برای گلزنی انجام دادند ولی در نهایت این نیمه با ۶ دقیقه وقت تلف شده و نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم شاگردان خمز فشار زیادی را به تیم نساجی وارد کرده و چندین موقعیت گل به دست آوردند که به گل ختم نشد.

در ادامه بازی بهترین موقعیت تراکتور با ضربه محکم آلوز از کنار دروازه حقیقی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۰ بازی محمد قنبری گل تراکتور را به ثمر رساند تا این بازی با برتری یک بر صفر تیم میزبان خاتمه یابد.

تیم تراکتور در مصاف با نساجی مازندران با ترکیب محمدرضا اخباری، سید محمد حسینی، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، ابوالفضل رزاق‌پور، صفا هادی، ریکاردو آلوز، گوستاوو، محمد قنبری، رضا اسدی و مهدی هاشم‌نژاد وارد میدان شد.

همچنین تیم نساجی مازندران با ترکیب علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی، اکبر صادقی بدیع، حسن زامهران، حامد شیری، آداما نیان، متین کریم زاده، مهرداد عبدی، سید علیرضا ابراهیمی، سید احمد موسوی و رضا جعفری به بازی رفتند.

تیم داوری این بازی را یاسر همرنگ، علی اکبر نوری، هادی طوسی، محمد باقر پورباقر و محمد رضا فلاح به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.

از حواشی بازی امروز تراکتور می‌توان به حضور نزدیک به ۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه یادگار امام (ره)، گرد و خاک زیاد و شکست تابلوهای تبلیغاتی در طول نیمه نخست، ورود یک هوادار به زمین بازی و وقفه چند دقیقه‌ای بازی، حضور محمدرضا زنوزی مالک باشگاه در جایگاه ویژه ورزشگاه، و روشن کردن نور فلش گوشی توسط هواداران تراکتور، اشاره کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات