قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

فرماندار ویژه میانه در آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان:

تولید، تنها راه مقابله با تحریم دشمن است

تولید، تنها راه مقابله با تحریم دشمن است
شناسهٔ خبر: 115359 -
اخبار میانه
با آماده سازی فاز ۳ و آغاز رسمی تولید؛ شاهد جذب بیش از ۵۰۰ نفر از طریق آزمون در این فاز خواهیم بود.

تولید، تنها راه مقابله با تحریم دشمن است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه دشمن، موضوع اقتصاد را بهترین راه برای آسیب زدن به کشور ما می داند گفت: تنها راه مقابله با توطئه و تحریم اقتصادی دشمن، تولید است.

مسعود سعادتی در آیین گرامیداشت هفته کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شهرستان میانه، اصلی ترین موضوع کشور را در اقتصاد دانست و افزود: سردمدار شدن کارگران در امر تولید و توجه به تولید بعنوان تنها راه پر بازده از نظر سرمایه و همچنین از بین بردن اقتصاد سوداگرانه غیر مولد و تورم زا، به اقتصاد سالم و پربازده در جامعه کمک خواهد کرد.

وی سال گذشته را اولین سال بدون مشکل در حوزه کار و کارگری بعلت تامین اعتبارات پروژه های عمرانی شهرستان چه در مصوبات ریاست جمهوری و چه در پروژه های استانی و دستگاهی عنوان نمود.

سعادتی در ادامه گفت: با آماده سازی فاز ۳ و آغاز رسمی تولید؛ شاهد جذب بیش از ۵۰۰ نفر از طریق آزمون در این فاز خواهیم بود.

سعادتی تخصیص اعتبار به پروژه های شهرستان در سال جاری را امیدوار کننده و سبب اتفاقات خوب در حوزه کارگری و کمک به تولید خواند .فرماندار ویژه میانه به پیش قدم شدن شهرستان میانه در حوزه مسکن ملی اشاره کرد و افزود: بیش از ۳۰۰ واحد مسکن ملی در حال ساخت و رو به اتمام است؛ همچنین ۶۰۰ واحد دیگر نیز در شرف احداث است که کمک بزرگی برای متقاضیان کار در امور ساختمانی محسوب می شود.وی در پایان به تصویب تامین برق بخشی از شهرک صنعتی ۲ میانه در جلسه استانی با پیگیری و حمایت استاندار آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: با تامین برق، مشکل بسیاری از متقاضیان سرمایه گذاری در این شهرک رفع خواهد شد و امیدوارم با رفع تمامی موارد؛ این شهرک به قطب اشتغال و تولید در جنوب شهرستان تبدیل شود.

در پایان، تعدادی از کارگران نمونه شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات