قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

پایان تصویر برداری فیلمنامه قیش یوخوسو به نویسندگی و کارگردانی هادی نصیری

پایان تصویر برداری فیلمنامه قیش یوخوسو به نویسندگی و کارگردانی هادی نصیری
شناسهٔ خبر: 121496 -
اخبار میانه
فیلم‌کوتاه قیش یوخوسو به نویسندگی و کارگردانی هادی نصیری و تهیه کنندگی حامد پاکدل به تصویربرداری خود پایان داد.

به گزارش قافلان سسی؛ آصف و صالح در جاده سفید پوش و برفی روستایی به دور از شهر، برای شکار آهو کمین کرده اند. داستان قیش یوخوسو (خواب زمستانی) روایتگر کشمکش آصف و پسرش صالح در دل این اتفاق است.

در این پروژه حامد پاکدل به عنوان تهیه‌کننده و مدیر تصویربرداری، مقصود رحیمی مقدمی و امیرمحمد بالی به عنوان بازیگر، علی مسلمی به عنوان مشاور کارگردان، حسام نصیری به عنوان دستیار کارگردان، سینا بوستانی ماوی به عنوان تدوینگر و سوپروایزر جلوه های ویژه، فاطمه حسن زاده به عنوان مدیر تولید، سینا افشاری به عنوان گریمور، آریا ایازی به عنوان طراح صحنه و لباس، اسما رستاخیز به عنوان منشی صحنه، احسان نجفی به عنوان صدابردار، محمدرضا مظفری به عنوان عکاس و تصویریردار پشت‌صحنه، جواد حسینیان به عنوان طراح استوری بورد، مهدی نظری به عنوان مدیر تشریفات، کاظم مظفری به عنوان مدیر تدارکات، امیرحسین نصیری و محمدرضا بابایی به عنوان تدارکات و آرش غلامی به عنوان دستیار تصویربردار همکاری داشته اند.

لازم به ذکر است که این فیلم‌کوتاه با شماره مجوز پروانه فیلمسازی 4000231287 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از تاریخ 26 بهمن‌ تا 1 اسفند 1402 جلوی دوربین رفت.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات