رئیس شورای شهر میانه:

با درخواست استعفای شهردار موافقت می شود / شنبه آینده اعلام رسمی

شناسهٔ خبر: 95279 -
اخبار میانه
مهدی امینی گفت: اعضای شورای اسلامی شهرمیانه علیرغم میل باطنی درجلسه غیررسمی که امروزدردفتر شهردارتشکیل شدپس ازآخرین صحبت هابه ناچاربادرخواست استعفای شهردار موافقت کردندوهفته آینده دراولین جلسه رسمی شورااین تصمیم به تصویب خواهدرسید.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط‌عمومی شهرداری میانه؛ امینی افزود: اعضای شورا در اعلام رضایتمندی از عملکرد ۴ ساله مهندس میرزایی هم نظر هستند و هیچ یک کوچکترین تمایلی به موافقت با استعفا ندارند ولی با در نظر گرفتن شرایط زندگی و مقتضیات خانوادگی ایشان ناگزیر از موافقت شدند.

وی گفت: از لحظه انتشار خبر استعفا با سیل تماس ها و مراجعات حضوری شهروندان، صاحبنظران و مسولین محترم مواجهیم که خواهان انصراف شهردار از استعفا هستند و این نشانگر عمق محبوبیت ایشان و افتخار برای شوراهای ششم و پنجم است که با انتخاب چنین مدیر توانمند، متعهد، پاکدست و خدوم در مسیر مصالح و منافع عموم مردم حرکت کرده اند.

امینی افزود: روز شنبه پس از موافقت با استعفای شهردار یکی ازمدیران ارشد شهرداری بعنوان سرپرست تعیین و آیین تکریم و معارفه با حضور مردم و مسولین عزیز روز دوشنبه در سالن سینما فرهنگ برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات