فرماندار ویژه میانه:

مخابرات در چندین نقطه از شهر میانه با مشکل در ارائه خط تلفن ثابت مواجه است

شناسهٔ خبر: 91264 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به حجم انبوهی از متقاضیان برای تلفن ثابت در شهر میانه گفت: اداره مخابرات این شهرستان در بیش از ۱۱ نقطه از شهر میانه با مشکل در ارائه خط تلفن ثابت مواجه است.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ مسعود سعادتی در نشستی با شهبازی مدیر کل مخابرات استان و فرزاد مدیر کل ارتباطات و فناوری استان؛ همچنین با حضور نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی؛ با اشاره به تعهد مخابرات و شرکت ارتباطات و فن آوری استان جهت بهره مندی برخی از روستاهای شهرستان و پوشش تلفن همراه و اینترنت همراه روستایی تا پایان سال جاری خواستار انجام این تعهدات با اولویت و ارائه زمانبندی شد.

وی با ‏تصریح بر اینکه در راه‌های اصلی و روستایی شهرستان شاهد پوشش ضعیف یا نبود آنتن دهی همراه هستیم بر ضرورت تقویت و توسعه شبکه تاکید نمود و خواستار توسعه تلفن ثابت شهری و روستایی با اولویت بندی طبق نیاز شهرستان در زمانبندی مشخص شد.

فرماندار میانه اجرای فیبر نوری پایانه و حمل و نقل جاده ای میانه جهت استفاده بهینه از دوربین های نظارتی موجود در سطح شهر را یکی دیگر از مطالبات خواند.

وی در پایان با اشاره بر اینکه به دلیل نبود پوشش تلفن همراه در برخی جاده های میانه در هنگام وقوع حوادث اطلاع رسانی سریع اتفاق نیفتاده و زمان طلایی در بحران از بین می رود گفت: محور میانه- تبریز؛ میانه- فیروزآباد؛ میانه- سرچم و میانه- میاندوآب از محورهایی است که نیازمند تقویت و توسعه شبکه تلفن همراه است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با حضور در این جلسه یکی از خواسته های اصلی مردم روستاها را تلفن همراه و اینترنت ثابت عنوان نمود و‌ گفت: با توجه به مهاجرت معکوس و افزایش جمعیت در روستاها رفع این نیازها ضرورت بیشتری می یابد.

مهدی اسماعیلی بر تقویت اداره مخابرات شهرستان در راستای پاسخگویی به مطالبات بر حق مردم تاکید کرد.

دیگر نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی هم خواستار بهبود وضعیت آنتن دهی همراه در محورهای مواصلاتی شهرستان شده و نبود خط تلفن در برخی محلات میانه را از دیگر مشکلات برشمرد.

مرتضی حسینی بر ضرورت ارتقای شبکه 2G به 4G تاکید کرد و گفت: قطع تلفن ثابت با کمترین بدهی از سوی مخابرات نیز سبب دغدغه شده که باید چاره اندیشی شده و سقف آن جهت قطع تلفن تغییر یابد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات