به همت نهادهای اطلاعاتی؛

کشف کالاهای احتکار شده در مناطق مختلف آذربایجان شرقی

شناسهٔ خبر: 87353 -
اخبار میانه
صدها تن انواع کالاهای اساسی احتکار شده توسط سودجویان فرصت طلب با رصد نهادهای اطلاعاتی آذربایجان شرقی کشف شد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا با هماهنگی دستگاه قضائی استان، در چندین عملیات متعدد موفق به کشف انواع کالا‌های اساسی از جمله ۱۷۰۰ تن آرد، ۳ تن برنج، ۹ تن روغن جامد، ۳.۵ تن شکر، ۱۴ تن گندم و ۸ تن نهاده‌های دامی در  شهرستان‌های تبریز، اهر، آذرشهر و ورزقان شدند.

پرونده کالاهای احتکار شده برای سیر مراحل به دستگاه‌های تعزیرات شهرستان‌های مربوطه ارجاع داده شد. سامانه تلفنی ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه آماده دریافت گزارشهای شهروندان در خصوص احتکار، فساد و هرگونه جرائم دیگر است.

همچنین سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان میانه طی عملیاتی ۲۹ تن شکر، ۳۰ تن برنج و نیم تن روغن مایع و جامد احتکار شده را در مجموع به ارزش ۲۵ میلیارد ریال کشف و ضبط کردند.۳ هزار قوطی روغن نباتی احتکار شده هم به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان هشترود کشف شد.

در پی رصد اطلاعاتی، سربازان گمنام امام زمان موفق شدند ۱۰ تن شکر، ۵ تن قند، ۹ تن برنج ویک تن روغن را به ارزش ۸ میلیارد ریال از یک انبار بخش خصوصی در بخش لیلان از توابع ملکان کشف و ضبط کنند. کالا‌های کشف شده پس از طی مراحل قانونی به شبکه توزیع برگشت داده شده و در بین مردم توزیع خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات