همزمان با هفته هلال احمر؛

شهروند فداکار میانه ای به عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان میانه پیوست

شناسهٔ خبر: 86947 -
اخبار میانه
اکبر قره داغی شهروند فداکار میانه ای همزمان با هفته هلال احمر با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان میانه به عضویت داوطلبان این جمعیت پیوست.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی هلال احمر میانه؛ اکبر قره داغی شهروند فداکار میانه ای همزمان با هفته هلال احمر با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان میانه به عضویت داوطلبان این جمعیت پیوست.

اکبر قره داغی لیسانس اقتصاد کشاورزی و کارمند یک شرکت تعاونی فنی و مهندسی کشاورزی است که برای تحویل جیره غذایی دام به روستای طوق از توابع میانه رفته بود. وی در راه بازگشت در محور میانه - میاندوآب شاهد تصادف یک دستگاه خودروی پراید با گله گوسفندان می شود که در آن تعداد زیادی از گوسفندان تلف شده بودند و چوپان بیچاره بیهوش وسط جاده افتاده بود. او بلافاصله برای نجات چوپان از اتومبیل خود پیاده می شود و در این حین خودرو دیگری با سرعت از راه می رسد و با او برخورد می کند.
در اثر این برخود هر دو پای آقای قره داغی دچار شکستگی شدید می شود و خودش دچار مشکل می شود از رشادت دیگر او با توجه به اینکه راننده فاقد بیمه بوده و قادر به پرداخت دیه نبود و باز فداکاری می کند و دیه خود را می بخشد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات