درخواست جمعی از خانواده‌ها از اداره ورزش و جوانان

محدودیت های کرونایی فقط برای ورزشکاران نیست

شناسهٔ خبر: 54671 -
یادداشت
ما گروهی از اولیا که سالیان سال برای فرزاندانمان هزینه نموده‌ایم تا به امید اینکه شاید آنها را در سکوهای بالاتر و موفق‌تر ببینیم و برای شهرشان افتخار آفرینی کنند، غافل بودیم از اینکه اداره ورزش و جوانان هیچ متصدی ندارد...

سلام و وقت بخیر؛

قابل توجه مسئولین محترم و معزز شهرستان میانه و ستاد ملی کرونا مستقر در شهرستان

ما گروهی از اولیا که سالیان سال برای فرزاندانمان هزینه نموده‌ایم تا به امید اینکه شاید آنها را در سکوهای بالاتر و موفق‌تر ببینیم و برای شهرشان افتخار آفرینی کنند، غافل بودیم از اینکه اداره ورزش و جوانان هیچ متصدی ندارد که در این ایام که بازار، پاساژها و اغذیه فروشی‌ها و رستوران‌ها با تمام ظرفیت باز هستند و مملو از جمعیت هستند و یا صف‌های طولانی برای تهیه روغن که در آن مردم روی هم سوار می‌شوند کرونایی وجود ندارد، انگار کرونا فقط در باشگاه‌های رزمی هست که باعث مرگ و میر و بستری شدن هزاران نفر می‌شود. بچه‌های ما آواره و ول کوچه و خیابان شده‌اند، آقای مسئول خواهشمندیم تدبیری بیندیشید چون در سایر شهرهای استان بسته به شرایط و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشگاه‌های رزمی باز هستند.

طی دو ماهی که باشگاهها دایر بودند آنهم در وضعیت زرد هیچ نوع بیماری یا مشکلی برای بچه‌ها و خانواده‌هایشان پیش نیامد چون باشگاه تنها محلی بود که در آن فاصله‌گذاری، ضد عفونی و موارد بهداشتی رعایت می‌شد و خواهد شد. حالا شما را قاضی میکنم به اینکه چرا در این اوضاع فقط باشگاهای رزمی تعطیل هستند و باید ضرر و زیان را مربیان و فرزندان ما ببینند؟ این ضایعه روحی و روانی با کدام حس خوب درمان خواهد شد؟

لطفا فکر چاره باشید و باشگاه‌های رزمی را مستثنی از باشگاه‌های بدنسازی و دیگر موارد ندانید ما هم قول می‌دهیم موارد و پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش رعایت گردد.

با تشکر و تقدیم احترام

جمعی از اولیا

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات