حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی در کشتارگاه مرغ میانه

شناسهٔ خبر: 50283 -
اخبار میانه
به منظور نظارت بر شبکه تولید تا توزیع مرغ گوشتی، نماینده ادارات صمت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی شهرستان میانه از لحظه ورود مرغ زنده به کشتارگاه مرغ صنعتی این شهرستان تا بارگیری مرغ های گرم کشتار و بسته بندی شده به خودروهای حمل در محل کشتارگاه حضور داشته و بر میزان و نحوه فرآیند بازرسی می نمایند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی اداره صمت میانه، به منظور نظارت بر شبکه تولید تا توزیع مرغ گوشتی، نماینده ادارات صمت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی شهرستان میانه از لحظه ورود مرغ زنده به کشتارگاه مرغ صنعتی این شهرستان تا بارگیری مرغ های گرم کشتار و بسته بندی شده به خودروهای حمل در محل کشتارگاه حضور داشته و بر میزان و نحوه فرآیند بازرسی می نمایند.

بر اساس این گزارش بعد از بارگیری  مرغ های گوشتی به خودروهای حمل، این خودروها توسط بازرس اداره صمت پلمب شده و این پلمب ها در محل واحدهای عرضه و با حضور بازرسان اداره صمت فک و توزیع می گردد.

اداره صمت ضمن اطمینان بخشی به شهروندان عزیز در رابطه با تامین و توزیع مرغ گوشتی از ایشان خواست تا هنگام مشاهده هرگونه تخلف موارد را با شماره پیامگیر ۱۲۴ بازرسی ک نظارت و یا ۱۳۵ تعزیرات حکومتی اطلاع رسانی نمایند.

دیدگاه هاپربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات