گاهی یک پیگیری ساده...

شناسهٔ خبر: 48958 -
یادداشت
مهدی رضاقلی‌زاده - دیروز ۱۵ اسفندماه آزمون دکترا تخصصی برگزار شد و در سایه پیگیری های مسئولان شهرستانی به دلیل عدم تعیین حوزه امتحانی در شهرستان میانه، مانند سال‌های گذشته خیل عظیمی از دانش آموختگان میانه‌ای از ساعت...
  • مهدی رضاقلی‌زاده

دیروز ۱۵ اسفندماه آزمون دکترا تخصصی برگزار شد و در سایه پیگیری های مسئولان شهرستانی به دلیل عدم تعیین حوزه امتحانی در شهرستان میانه، مانند سال‌های گذشته خیل عظیمی از دانش آموختگان میانه‌ای از ساعت ۴:۳۰ بامداد، گروه گروه با تاکسی‌های بین شهری و خودروهای شخصی راهی جاده‌های مرگ شدند و در برف و کولاک و وضعیت کرونایی خود را با هر سختی که شده به تبریز رساندند تا از قافله عقب نمانند.

در رقابتی که باید تمام تمرکز جمع گردد تا نتیجه سال‌ها تحصیل، حاصل شود اما دانش آموختگان میانه‌ای تمام تمرکزشان روی برنامه‌ریزی این سفر تحمیلی بود تا فقط برسند و تمرکز پیش کش!!

به راستی میانه چه چیزی کمتر از شهرستان‌های اهر، مرند، مراغه دارد جز یک پیگیری ساده! اگر حادثه‌ای در کولاک دیروز رخ می‌داد چه کسی مسئولیت را بر عهده می‌گرفت؟

آیا شهرستان میانه این همه سال، نتوانسته یک مکان خالی برای برگزاری کنکور دکترا پیدا کند؟؟ گاهی کلی مشکلات حل می‌شود با یک پیگیری ساده!!!

 

دیدگاه هاپربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات