مدرسه خیر ساز روستای ارس در بخش مرکزی میانه کلنگ زنی شد

شناسهٔ خبر: 111189 -
اخبار میانه
معاون سیاسی؛ اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با حضور در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: مدرسه سازی صدقه جاریه و سبب باقیات و صالحات است.

فرید قشلاقی اضافه کرد: مدرسه سازی منشا خیر و برکت در این دنیا و آخرت بوده و ثواب ورود هر دانش آموز به این مدرسه و علم آموزی او در کارنامه اعمال این خیر بزرگوار نوشته می شود و خوش به سعادت کسانی که در این راه ارزشمند قدم می گذارند.

وی در ادامه بحث پوسیدگی تیرهای برق روستا به تعداد ۲۵ عدد؛ سیل بندها؛ راه روستا؛ تقویت آنتن دهی اینترنت روستا؛ درختکاری در روستا را مورد درخواست اهالی خواند و افزود: راه روستا در صورت تامین مشارکت ۳ میلیارد ریالی اهالی در سال آتی به اجرا می رسد و همچنین پیگیر موارد دیگر نیز تا رفع کامل آنها جهت رفاه هر چه بیشتر اهالی خواهیم بود.

در این مراسم قشلاقی معاون سیاسی؛ اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان میانه؛ فرقانی نماینده اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان؛ بخشدار و کارشناسان بخشداری مرکزی؛ احمدی مدیر آموزش و پرورش میانه؛ فرمانده حوزه مقاومت؛ اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای ارس؛ محسنی خیر مدرسه ساز و جمعی از مردم حضور داشتند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات