صحبت‌های جنجالی پدر ایلان ماسک علیه او

شناسهٔ خبر: 95780 -
اخبار سراسری
اگرچه ایلان ماسک به‌طور گسترده توسط بسیاری به‌عنوان یک تاجر نابغه و زیرک شناخته می‌شود، اما به نظر می‌رسد که او پدرش را تحت تاثیر قرار نداده است.


به گزارش تابناک به نقل از همشهری آنلاین، «ارول ماسک» ۷۶ ساله اعتراف کرد که پسرش هنوز به موفقیت‌های زیادی در زندگی دست پیدا نکرده است!

ارول در یک مصاحبه ۲۰ دقیقه‌ای رادیویی در مورد سرمایه‌گذاری‌های تجاری پسرش و سایر اعضای خانواده ماسک صحبت کرد. علاوه بر این، او ظاهر فیزیکی رئیس تسلا را نیز مورد بررسی قرار داد.

مجری گفت: «فرزندان شما نابغه هستند. او ارزش زیادی دارد و چیزهای زیادی خلق کرده است، شما نمی‌توانید آن را از او بگیرید. به این موضوع افتخار میکنی؟»

ارول پاسخ داد: «نه. می‌دانی، ما خانواده‌ای هستیم که مدت‌هاست کارهای زیادی انجام می‌دهیم، اینطور نیست که ناگهان شروع به انجام کاری کرده باشیم.»

در عوض، ارول احساس می‌کند که ایلان که در حال حاضر درگیر جنجال‌های معامله توییتر شده، یک کند ذهن است!

ارول ماسک افزود: «او (ایلان ماسک) از پیشرفت ناامید شده و این قابل درک است. می‌دانم که دیوانه‌کننده به نظر می‌رسد، اما ما معمولا به‌عنوان یک خانواده چنین فکر می‌کنیم. او اکنون ۵۰ سال دارد و من هنوز ایلان را به‌عنوان یک پسر کوچک تصور می‌کنم، اما او ۵۰ سال دارد، منظورم این بود که دیگر یک پیرمرد است.»

ارول ادامه داد که به پسر ۴۹ ساله‌اش کیمبال ماسک، برادر کوچک‌تر ایلان افتخار می‌کند و افزود که او غرور و شادی اوست.


پدر این میلیاردر به مجری برنامه رادیویی گفت از آنجایی که کیمبال در ازدواجش خوش‌شانس بود، امیدوار است که مدیرعامل اسپیس‌ایکس نیز فرد خاصی را در زندگی خود بیابد.

ایلان ۹ فرزند از ۴ همسر دارد، اما در حال حاضر مجرد است.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات