پیش بینی تردد ۳٫۵ میلیون زائر در اربعین از مرز مهران

شناسهٔ خبر: 95295 -
اخبار سراسری
استاندار ایلام از پیش بینی تردد ۳.۵ میلیون زائر در اربعین امسال از مرز مهران خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، حسن بهرام نیا عصر پنجشنبه در دیدار نماینده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حوزه اربعین ایلام خواستار مشارکت این شرکت در آماده سازی زیرساخت‌های اربعین در استان شد و گفت: لازم است گاز رسانی به موکب ها در اسرع وقت انجام شود و در این راستا پیمانکار ویژه اربعین در حوزه گازرسانی به موکب ها انتخاب شده است.

وی ادامه داد: اربعین یک کنگره مردمی است که بخش اعظمی از آن توسط مردم اداره می‌شود و مردم در این کنگره عظیم عاشقانه پای کار می آیند.

استاندار ایلام در ادامه با اشاره به اینکه قبل از برگزاری اربعین باید تمامی زیرساخت‌های این حوزه آماده شود، اظهار داشت: در مراسم اربعین از همه نقاط کشور از این مرز عبور می‌کنند و باید تلاش کنیم به بهترین نحو ممکن به زائران خدمت رسانی کنیم.

وی در ادامه برگزاری باشکوه مراسم اربعین را مایه افتخار و مباهات برای نظام و کشور دانست و گفت: پیش بینی می‌شود حداقل ۳.۵ میلیون زائر در اربعین امسال از مرز مهران عبور کنند.

استاندار ایلام اضافه کرد: به تناسب توان خود باید همه دستگاه‌های اجرایی برای کنگره بزرگ اربعین وارد عمل شوند.

وی در پایان خواستار شد شرکت ملی نفت ایران در حوزه‌های زیرساختی از جمله تامین باکس بتونی برای تعریض پل‌ها، تجهیزات سرمایشی، ایجاد سایبان، ارسال کانکس، ایجاد سرویس بهداشتی پیش ساخته، کمک‌های غذایی و … مساعدت لازم داشته باشد.

نماینده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حوزه اربعین ایلام نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های استاندار ایلام در حوزه اربعین قول مساعد داد که این شرکت در حوزه‌های زیرساختی از جمله تامین باکس بتونی برای تعریض پل‌ها، تجهیزات سرمایشی، ایجاد سایبان، ارسال کانکس، ایجاد سرویس بهداشتی پیش ساخته، کمک‌های غذایی و … مساعدت کند.

حسین ملک میرزایی افزود: هر نوع فعالیتی که موجب خدمت رسانی به زائران عتبات عالیات باشد یک فرصت بسیار خوب و مایه مباهات همه ما است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات