بازداشت سارق خانه تبعه چینی در غرب تهران

شناسهٔ خبر: 95207 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل سرقت از خانه یک تبعه چینی خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سرهنگ کارآگاه «علی ولی‌پور گودرزی» اظهار کرد: با وقوع سرقت منزل از یک تبعه چینی در غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: بنابر حساسیت موضوع تیمی از کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و در تحقیقات ابتدایی پی بردند، سرقت توسط یک جوان ۲۲ ساله انجام شده است و با تحقیقات میدانی و رصدهای‌های اطلاعاتی مخفیگاه سارق را در جنوب تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران عنوان کرد: کارآگاهان اداره هفدهم پس از دریافت اطلاعات در کمترین زمان ممکن راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه اموال مسروقه تبعه چینی در خانه متهم کشف شد، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر ۸ فقره سرقت از خانه‌های سطح شهر تهران اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه مالخر پرونده نیز شناسایی و دستگیر شده است خاطرنشان کرد: با دستور بازپرس پرونده، متهم جهت کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار دارد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات