عاملان تیراندازی عروسی در قوچان دستگیر شدند

شناسهٔ خبر: 95069 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی قوچان گفت: عاملان حادثه تیراندازی در یک جشن عروسی در روستای ناوخ قوچان دستگیر شدند.


به گزارش تابناک، سرهنگ محمد طبسی فرمانده انتظامی قوچان گفت: عاملان حادثه تیراندازی در یک جشن عروسی در روستای ناوخ از توابع بخش مرکزی این شهرستان که منجر به زخمی شدن تعداد زیادی از شهروندان شده بود دستگیر شدند.

او افزود: در این حادثه که به دلیل اختلاف‌های خانوادگی رخ‌داده بود یک نفر با همکاری ۴ نفر دیگر با سلاح وینچستر به سوی مردم تیراندازی کرده بود.

فرمانده نیروی انتظامی قوچان ادامه داد: هشت ماه پیش ضارب برادر خود را از دست‌داده و مراسم عروسی متعلق به یکی از اقوام نزدیک وی بوده است که ضارب به دنبال تعویق افتادن مراسم عروسی تا سالگرد برادرش بود.

سرهنگ طبسی بیان کرد: عوامل این حادثه برای شناسایی نشدن اقدام به پوشاندن صورت‌های خودکرده بودند، پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی متهمان شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند که سه نفر در همان ابتدا دستگیر و ۲ نفر دیگر که یکی از آن‌ها ضارب اصلی بود پس از سه شبانه‌روز تعقیب و گریز دریکی از استان‌های شمالی کشور دستگیر شدند.

او تصریح کرد: براثر این حادثه ۲۷ نفر زخمی شدند که تعدادی از افراد پس از انتقال به بیمارستان به‌صورت سرپایی مداوا و مرخص و بقیه بستری هستند، اما حال یک نفر به دلیل برخورد گلوله ساچمه‌ای با چشم و یک کودک که از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفته کمی وخیم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات