هشدار مدیریت بحران درباره وزش باد در تهران

شناسهٔ خبر: 94841 -
اخبار سراسری
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبرداد و گفت: شهروندان مراقب ریزش ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

به گزارش «تابناک»، حامد یزدی مهر بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبر داد و اظهار کرد: طبق گزارش هواشناسی، وزش باد و گرد و خاک از بعد از ظهر امروز شنبه یکم مردادماه آغاز و تا آخر وقت دوشنبه سوم مردادماه ادامه پیدا خواهد کرد.

یزدی مهر ضمن اعلام هشدار در خصوص سقوط اجسام گفت: شهروندان به خصوص در نیمه غربی و جنوبی استان که منطقه اثر مخاطره پیش بینی شده مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران توصیه کرد: شهروندان نسبت به مستحکم سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات و حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل‌های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا خدایی ناکرده شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

وی در ادامه با اشاره به افراد دارای مشکل تنفسی گفت: توصیه اکید به این افراد این است که از تردد در فضای باز خودداری کنند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات