پدر شهیدان خاکباز به فرزندان شهیدش پیوست

شناسهٔ خبر: 94788 -
اخبار سراسری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: حاج فتح‌الله خاکباز پدر شهیدان والامقام محمد و محمود خاکباز پس از سال‌ها فراق به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش تابناک؛ حجت‌الاسلام هبت‌الله هاشمی در گفت‌وگو با تسنیم،  اظهار داشت: حاج فتح‌الله خاکباز پدر شهیدان والامقام محمد و محمود خاکباز پس از سال‌ها صبر و دوری از فرزندان شهیدش در سن80 سالگی دعوت حق را لبیگ گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

وی با بیان اینکه شهید محمد خاکباز متولد دهم فروردین و شهید محمود خاکباز متولد اول فروردین 1353 بود، افزود: این دو برادر شهید نهم فروردین 1367 بر اثر بمباران دشمن بعثی در خرم‌آباد به فیض شهادت نائل شدند و در گلزار شهدای شهرستان بروجرد به خاک سپرده شدند.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه درگذشت حاج فتح‌الله خاکباز سبب تأسف و تأثر شد، عنوان کرد: صلابت و شکیبایی والدین شهدا، الگویی بی‌بدیل برای تمام پدران و مادران این سرزمین است، زیرا با ایمان و اعتقادی راسخ فرزندانی بصیر و شجاع تربیت و تقدیم انقلاب کردند.

مراسم تشییع و تدفین حاج فتح‌الله خاکباز فردا دوم مرداد در گلزار شهدای بروجرد برگزار و در جوار فرزندان شهیدش خاکساری می‌شود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات