مرد نظامی‌نما بازداشت شد

شناسهٔ خبر: 94774 -
اخبار سراسری
مخفیگاه وی بررسی شد که در گام اولیه دو فقره کارت شناسایی جعلی نظامی با درجه سرگردی، یک فقره کارت تردد جعلی موتور سیکلت، یک برگ کاغذ گلاسه یک نهاد نظامی و ... در محل کشف و ضبط شد.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که با جعل هویت خود را فردی نظامی و صاحب نفوذ معرفی کرده بود، خبرداد.

 سرهنگ علی ولیپورگودرزی، به تشریح برخی از مهم‌ترین پرونده‌های پلیس آگاهی در شبانه‌روز گذشته پرداخت و گفت: چندی پیش تحقیقات گسترده‌ای از سوی کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی صورت گرفت که در نتایج این تحقیقات فردی که با جعل هویت ادعا کرده بود نظامی است و میان یگان‌های نظامی دارای نفوذ است مورد شناسایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه رسیدگی به این موضوع در دستورکار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت گفت: تحقیقات پلیس به صورت شبانه‌روزی پیدا کرد تا اینکه کارآگاهان مخفیگاه این متهم را در محدوده غرب تهران مورد شناسایی قرار دادند و در عملیاتی که با هماهنگی مقام قضایی انجام شد، این فرد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه متهم دستگیر شده خاطرنشان کرد: پس از دستگیری متهم، مخفیگاه وی بررسی شد که در گام اولیه دو فقره کارت شناسایی جعلی نظامی با درجه سرگردی، یک فقره کارت تردد جعلی موتور سیکلت، یک برگ کاغذ گلاسه یک نهاد نظامی و ... در محل کشف و ضبط شد. در ادامه متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود مبنی بر جعل عنوان اشخاص نظامی با همدستی دو تن از دوستانش اعتراف کرده و اطلاعات فردی که مدارک را برایش جعل کرده نیز در اختیار کارآگاهان قرار داد.

وی با بیان اینکه به دستور مقام قضایی متهم پرونده برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان سیزدهم پلیس آگاهی قرار دارد گفت: تحقیقات برای دستگیری متهمان دیگر این پرونده ادامه دارد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات