دستگیری ۱۰۴۱ سارق و مالخر در غرب پایتخت

شناسهٔ خبر: 94763 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۱ هزار و ۴۱ نفر سارق و مالخر و کسانی که با اقدامات مجرمانه نظم و امنیت مردم را در غرب پایتخت به خطر می‌انداختند دستگیر شدند.


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، نمایشگاه کشفیات پلیس در اجرای چهاردهمین مرحله طرح امنیت محله محور پلیس در غرب استان تهران در محل ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران صبح امروز برگزار شد.

سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران ضمن بازدید از نمایشگاه اظهار داشت: در این مرحله از طرح مقدار 517 کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان و خرده فروشان در غرب استان تهران کشف شد و 482 نفر قاچاقچی، خرده فروش و معتادان متجاهر جمع آوری شدند.

یک هزار سارق و مالخر در غرب پایتخت دستگیر شدند

وی افزود: همچنین هزار و 41 نفر سارق و مالخر و کسانی که با اقدامات مجرمانه نظم و امنیت مردم را به خطر می‌انداختند دستگیر شدند.

یک هزار سارق و مالخر در غرب پایتخت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تأکید کرد: با کسانی‌که بر هر نحوی نظم جامعه را بر هم زده و رعب و وحشت ایجاد کنند برخورد خواهد شد و در این زمینه 28 نفر دستگیر شدند که 3 قبضه سلاح جنگی و 103 تیغه همراه داشتند.

ظهیری با اشاره به اینکه برخورد با قاچاقچیان کالا از اولویت‌های پلیس است و در این طرح 38 هزار و 954 قلم کالای قاچاق به ارزش بیش از 7 میلیارد تومان کشف شد خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس امنیت مردم است و از شهروندان تقاضا می‌شود با پلیس همکاری خود را ادامه داده تا امنیت شهر برقرار مانده و با مخلان نظم و امنیت برابر قانون برخورد خواهد شد.

یک هزار سارق و مالخر در غرب پایتخت دستگیر شدند

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات