۵۰ درصد معتادان متجاهر کشور در تهران هستند

شناسهٔ خبر: 94756 -
اخبار سراسری
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: بیش از ۵۰ درصد معتادان متجاهر کشور در استان تهران هستند.


به گزارش تابناک به نقل از مهر، سید عباس جوهری در آئین افتتاح ۶ مرکز گروه خاص و منع پذیرش آسیب دیدگان اجتماعی گفت: ۷ ماه است که با همت تمامی دستگاه‌های متولی عملیات جمع‌آوری معتادان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ درصد معتادان متجاهر کشور در تهران هستند، ادامه داد: چندین سال بود که افزایش جمع‌آوری معتادان متجاهر در تهران ایجاد نشده بود.

جوهری اظهار کرد: تمامی فرمانداران ۱۶ شهر استان تهران دارای تکلیف قانونی شدند تا بتوانیم مجموعه استان تهران را مدیریت کنیم و بر همین اساس ۴ هزار ظرفیت جمع‌آوری معتادان متجاهر در تهران ایجاد شد و تا دو ماه آینده ۴ هزار ظرفیت دیگر نیز در استان تهران ایجاد می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران تصریح کرد: هدف گذاری ما ایجاد تهرانی بدون معتاد است و امیدواریم روزی شاهد این باشیم که هیچ معتادی در تهران وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به افتتاح ۶ مرکز منع پذیرشی در تهران گفت: خوشبختانه امروز این مشکل برطرف شده است و امیدواریم با همکاری هرچه بیشتر بتوانیم به هدف گذاری عالی خود یعنی جمع‌آوری معتادان، باز اجتماعی شدن آنها و ایجاد اشتغال برای معتادان حرکت کنیم.

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات