وقتی دنیا به والیبال ایران احترام می‌گذارد!

شناسهٔ خبر: 94593 -
اخبار سراسری
مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال دنیا در حالی در بولونیا در حال پیگیری است که ملی پوشان کشورمان مورد توجه رسانه‌ها و اعضای سایر تیم‌های شرکت کننده قرار گرفتند.

 

به گزارش تابناک به نقل از شفقنا، مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال دنیا از روز گذشته به میزبانی بولونیای ایتالیا آغاز شده است.

بر اساس برنامه ریزی کمیته برگزاری تیم‌های برزیل، فرانسه، لهستان، ژاپن و ایران در هتل سیدنی این شهر اقامت دارند و رسانه‌های خارجی و داخلی ایتالیا با حضور در لابی این هتل با بازیکنان و مربیان تیم‌ها به گفت‌وگو می‌پردازند.

موضوع اعتراض ایران، لهستان و فرانسه به کیفیت میزبانی این رقابت ها موجب شد که مسئولین برگزاری مسابقات کیفیت امکانات پذیرایی هتل را ارتقا دهند و همچنین برای انتقال تیم‌ها به سالن تمرین باتوجه به مسافت نسبتا زیاد، نیروی پلیس تیم‌ها را همراهی کند.

نگاه ویژه و محترمانه بازیکنان و مربیان تیم‌های مختلف به بازیکنان و مربیان ایران قابل توجه است و گاها در مصاحبه‌ها و گفت‌وگوهای خود درباره آینده درخشان بازیکنان تیم ایران صحبت و از ملی‌پوشان کشورمان تعریف و تمجید می‌کنند.

به عنوان نمونه آندره آ جیانی سرمربی تیم ملی فرانسه با دیدن بهروز عطایی سرمربی تیم ایران در لابی هتل به سراغ وی آمد و اظهار داشت تیم‌تان بسیار خوب است و آینده درخشانی دارد و مطمئن هستم در آینده بیشتر از این بازیکنان خواهیم شنید.

گربیچ سرمربی تیم ملی لهستان نیز در مصاحبه پیش از دیدار با ایران اظهار داشت: آنها خیلی خیلی خوب هستند. سه بازیکن بلند زن ایران عملکردی در سطح جهانی داشته‌اند. میلاد نیز سال‌ها در این تیم بوده و نمی‌توان از هیچ کلمه‌ای برای توصیف او استفاده کرد و او فوق العاده است. اما دو بازیکن دیگر نیز فوق‌العاده و یک سورپرایز محسوب می‌شوند.

وی تصریح کرد: آن‌ها خیلی خوب والیبال بازی می‌کنند. پس از پایان حضور نسل قبلی در تیم ایران همه منتظر بودند تا ببیند آن‌ها با ابن تغییر چگونه دست و پنجه نرم می‌کنند، اما دیدم که خیلی خوب با این موضوع کنار آمدند و اگر بهتر از نسل قبل نباشند، حداقل در همان سطح قبلی والیبال را بازی می‌کنند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات