ضرب و شتم یک طلبه بخاطر نجات جان یک نوجوان

شناسهٔ خبر: 94515 -
اخبار سراسری
طلبه آمر به معروف در یکی از بوستان های تهران مورد ضرب و شتم عده ای اراذل و اوباش قرار گرفت.

 

به گزارش تابناک به نقل از شفقنا، حجت‌الاسلام مهدی فخارپور روز چهارشنبه ۲۲ تیر برای ورزش صبحگاهی به بوستان پلیس در منطقه تهرانپارس مراجعه کرده بود که متوجه می شود که چند نفر از اراذل و اوباش به یک پسر جوان حمله کرده و در حال ضرب و جرح وی با قمه و چوب هستند.

او از آنها می خواهد پسر نوجوان را رها کنند و سعی در نجات نوجوان می کند ولی اراذل و اوباش وی را هم هدف ضربات قمه و چاقو قرار دادند که بر اثر ضربه بطری شیشه به چشم راست و ضربات چاقو و قمه به پیشانی و دست زخمی و روانه بیمارستان شد.

ضاربان دقایقی بعد بلافاصله با یک خودرو از مهلکه گریختند، اما شماره خودروی آنان توسط یکی از حاضران در پارک یادداشت شده و از همین طریق روز گذشته متهم اصلی توسط ماموران انتظامی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

به گزارش مرکز خبر حوزه، مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر با حضور در منزل این طلبه فداکار از او عیادت و دلجویی کردند.

مهدی فخارپور هم با وجود آسیب جسمی ناشی از ضربه بطری شیشه به چشم راست و ضربات چاقو به پیشانی و دست، با گلایه از نحوه ثبت گزارش حادثه توسط مامور کلانتری، گفت: متأسفانه شرح ماوقع در گزارش کلانتری نیامده بود و در پرونده پزشکی بنده علت جراحات شرکت در نزاع درج شده است، در حالی که شاهدان عینی علت جراحات را اعلام کرده بودند.

وی ادامه داد: نجات جان یک انسان به قدری اهمیت دارد که خداوند آن را معادل جان همه انسانها می داند و بنده از این که این توفیق را داشتم خداوند را شاکر هستم. و فرقی هم نمی کند تیپ و قیافه کسی که به او خدمت می کنیم چگونه باشد.

فخارپور اظهار کرد: هر چند بنده به وظیفه دینی و انسانی خود برای نجات جان یک نوجوان عمل کرده ام اما حمایت و همراهی ستاد، مایه دلگرمی آمران به معروف و ناهیان از منکر است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات