لغو پرواز‌ها در فرودگاه‌های اروپا و سردرگمی مسافران

شناسهٔ خبر: 94453 -
اخبار سراسری
خبرنگار یورونیوز انگلیسی گفت: ما شاهد مشکلاتی در فرودگاه‌های آمستردام و فرانکفورت هستیم. ما همچنین به طور ویژه شاهد مشکلاتی در انگلیس هستیم.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی یورونیوز انگلیسی، تاخیر در پرواز هواپیما‌ها و شلوغی فرودگاه‌ها و لغو پرواز‌ها به طور مکرر در فرودگاه‌های اروپا مشاهده می‌شود. ما شاهد شلوغی و بی نظمی در فرودگاه‌ها هستیم. در این باره، نظر سیمون کالدر خبرنگارمان را جویا می‌شویم. مسافران هیچ اطمینانی ندارند که پرواز آن‌ها انجام شود. از نظر شما وضعیت چگونه خواهد بود؟

خبرنگار گفت: مشکلات زیادی در برخی از مناطق اروپا وجود داشته است. ما شاهد مشکلاتی در فرودگاه‌های آمستردام و فرانکفورت هستیم. ما همچنین به طور ویژه شاهد مشکلاتی در انگلیس هستیم. مشکلاتی قابل توجه در فرودگاه‌های گتویک و هیثرو که دو شاهراه مسافرتی لندن و انگلیس هستند، وجود دارد. در دیگر فرودگاه‌ها شما با مشکلات زیادی روبرو نمی‌شوید. اما مشکل اصلی کمبود کادر پروازی پس از همه گیری کرونا است. تعداد مسافران کاهش یافته بود. اما هم اکنون، بسیاری از ساکنان شمال اروپا می‌خواهند به کشور‌های حاشیه دریای مدیترانه بروند. به همین علت، افراد به دنبال رفتن و تامین نیاز‌های خود هستند.

وی افزود: ما در انگلیس شاهد وضعیت غیرمنتظره‌ای هستیم. خطوط ریلی از انگلیس به طرف اسکاتلند یا به طور کامل بسته شده اند یا به سبب گرمای هوا در چند ساعت آینده بسته می‌شوند. این مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. علاوه بر گرمای شدید هوا، ما شاهد آغاز اعتصاب یک هفته‌ای از فردا خواهیم بود. این خبر بدی برای مسافران خطوط ریلی خواهد بود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات