ستاره دورتموند به سرطان مبتلا شد

شناسهٔ خبر: 94412 -
اخبار سراسری
این مهاجم در جریان آماده سازی دورتموند بیمار شد و یک تومور در طی آزمایشات کشف شده است.

 

به گزارش تابناک از ایلنا، بوروسیا دورتموند فاش کرد که سباستین هالر، خرید جدید این باشگاه به سرطان بیضه مبتلا شده است. هالر 28 ساله در ماه ژوئیه از آژاکس پس از لذت بردن از یک فصل دیدنی 2021-22 به دورتموند پیوست، به ویژه در لیگ قهرمانان اروپا که در 8 بازی 11 گل به ثمر رساند.

اما این مهاجم در جریان تمرینات پیش فصل در باشگاه جدیدش بیمار شد و معاینات پزشکی بعدی این بیماری را تایید کرد.

دورتموند در مورد هالر چه گفته است؟

این باشگاه در وب سایت رسمی خود توضیح داد: "سباستین هالر، مهاجم بوروسیا دورتموند به دلیل بیماری مجبور شد کمپ تمرینی دورتموند در باد راگاز سوئیس را زودتر ترک کند و قبلاً به دورتموند بازگشته است."

این ملی پوش 28 ساله اهل ساحل عاج از درد پس از تمرین صبح دوشنبه شکایت کرد.

باشگاه ادامه داد: در جریان معاینات شدید پزشکی در نهایت طی روز یک تومور در بیضه ها کشف شد که طی روزهای آینده معاینات تکمیلی در مرکز پزشکی تخصصی انجام خواهد شد.

"بوروسیا دورتموند خواهش می کند که حریم خصوصی بازیکن و خانواده اش رعایت شود و سوالی مطرح نشود. به محض کسب اطلاعات بیشتر، با مشورت بازیکن به شما اطلاع خواهیم داد."

سباستین کهل، مدیر ورزشی دورتموند افزود: این خبر امروز برای سباستین هالر و همه ما شوکه کننده بود. کل خانواده دورتموند برای سباستین آرزوی بهبودی کامل در اسرع وقت دارند و ما می توانیم دوباره او را به زودی در آغوش بگیریم. ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از دریافت بهترین درمان ممکن انجام خواهیم داد."

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات