برگزاری سالگرد درگذشت ۲ خبرنگار زیست محیطی

شناسهٔ خبر: 91768 -
اخبار سراسری
دوم تیرماه سال گذشته بر اثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده آذربایجان غربی، ۲ تن از خبرنگاران محیط زیست ریحانه یاسینی (خبرنگار ایرنا) و مهشاد کریمی (خبرنگار ایسنا) جان خود را از دست دادند.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، مراسم نخستین سالگرد درگذشت خبرنگاران محیط زیست مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران فقید ایسنا و ایرنا امروز پنجشنبه در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ برگزار شد.

این آیین با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران رسانه‌های گروهی بر سر مزار این خبرنگاران فقید در بهشت زهرا (س) برگزار شد و حاضران بانثار شاخه گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

همچنین مراسم نخستین سالگرد درگذشت ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی، خبرنگاران محیط زیست ایرنا و ایسنا که تیرماه سال گذشته بر اثر سانحه واژگونی اتوبوس جان خود را از دست دادند، عصر روز گذشته چهارشنبه اول تیرماه در مسجد امام صادق (ع) با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

دوم تیرماه سال گذشته بر اثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده آذربایجان غربی، ۲ تن از خبرنگاران محیط زیست ریحانه یاسینی (خبرنگار ایرنا) و مهشاد کریمی (خبرنگار ایسنا) جان خود را از دست دادند. در این سفر خبرنگاران به منظور بازدید از پروژه‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه به نقده سفر کرده بودند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات